Dungeon Hunter Champions

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,4 GB
  • Version 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Gameloft
Dungeon Hunter Champions mobil oyununda güçlü karşılaşmaların tek bir galibi olmaya hazır olun.

RPG oyun türünde geliştirilerek oyun sever arkadaşların beğenisine sunulan Dungeon Hunter Champions mobil oyununu Android  işletim sistemi bulunana akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek dilediğiniz zaman eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunda tek siz de bir çok oyuncu bulunuyor, onlara kafa tutmaya kendinizi hazırlayın. 

Gerçek zamanlı oyun sahneleri eşliğinde şampiyonlardan oluşturmuş olduğunuz ekibinizi gün yüzüne çıkartın. Oldukça fazla düşmanınız olacak. Ekibinizde bulunan her oyuncunun kendine has özellikleri olacaktır. Stratejinizi iyi bir şekilde belirleyin ve oyunda zirveyi kimseye kaptırmayın. Dungeon Hunter Champions mobil oyununa katılan dünyadan oyuncular ile tanışarak onlarla da ir mücadele içerisine girebilirsiniz. Oyun mobil cihazınızda oldukça az bir alan kaplayarak mobil cihazınızı çok fazla yormamaktadır.

Aksiyon içerisine kurulan macera dolu oyun sahneleri içerisinde yer almayı seviyorsanız Dungeon Hunter Champions mobil oyununa sahip olabilirsiniz. Adınızı herkese duyurmak için düşmanlarınıza karşı gelmeye devam edin ve adınızı her zaman skor tablosunda en başa yazdırmaya çalışın. Güçlü dövüşlerin tek bir galibi olacak o da siz olmalısınız. 

Daha Fazla Göster
Dungeon Hunter Champions indir
DİĞER SÜRÜMLER