Dungeon Hunter Champions

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,4 GB
  • Version 0.6.37
  • Dil Türkçe
  • Firma Gameloft
Zorlu karşılaşmalar eşliğinde oynayacağınız Dungeon Hunter Champions mobil oyununa ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Dungeon Hunter Champions mobil oyununda zorlu karşılaşmalara dahil olacak karşı takımdan olan oyuncuları oyun sahasında öldürecek ve liderlik tablosunda adınızı ilk sıraya yazdırmaya çalışacaksınız. Oyunumuz RPG oyun türünde geliştirilmiştir. Savaşırken silahlardan çıkan ışıkların şölenine kendinizi kaptıracaksınız.

Stratejinizin oldukça önemli olduğu Dungeon Hunter Champions mobil oyununu IOS cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İlk olarak oyunda kendinize güçlü bir ekip oluşturun ve maceraya başlayın. Heyecan sizleri bekliyor. 5v5 gerçek zamanlı savaşlarda değerinizi herkese kanıtlamak için stratejik planlamalar ile ilerlemeyi ihmal etmeyin. Siz düşünüp uygulayana kadar düşmanlarınız size güçlü hamleler ile saldırabilir. Her an dikkatli olmalısınız.

Oyunda yer alan oyuncuların konumlarını iyi belirlemelisiniz, yanlış bir strateji sonucu oyunda büyük bir gerilemeye sebep olabilirsiniz. Ekibiniz deki oyuncuların her birinin farklı yetenekleri ve özellikleri bulunuyor. Her biri özel güçlere sahipler. Oyunun planlaması size kalmış bir durum. Her patronun yıkıcı özel yeteneklerine karşı stratejileri keşfedin. Şampiyonluğa yükselmek için oyun sahasında düşmanlarınızı toz duman edin, kazanan kişi siz olacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Dungeon Hunter Champions indir
DİĞER SÜRÜMLER